Мешканець Покровська став жертвою шахрая

Поліція м.Покровська розшукує шахрая, якому 27-річний покровчанин віддав більше 10 тисяч гривень.
Оперативному черговому Покровського відділу поліції надійшло повідомлення від 27-річного мешканця м.Покровська про те, що його ошукав невідомий.

Встановлено, що напередодні йому зателефонував невідомий та запропонував придбати дизельне паливо із певною знижкою. На дану пропозицію водій погодився і у встановлений час чоловіки зустрілися на одній з автомобільних заправок міста Покровська. Невідомий отримав від потерпілого гроші у розмірі 10 тисяч 640 гривень і нібито пішов до каси. В той час покупець, виконуючи чіткі вказівки «продавця» під’їхав до однієї з бензоколонок та почав чекати коли той подасть сигнал, що можна заправлятись. Минуло кілька хвилин, а незнайомець все не з’являвся. Після чого водій сам пішов до оператора-касира і запитав чи не розраховувався щойно чоловік певної зовнішньості за дизпаливо. Отримавши негативну відповідь, покровчанин зрозумів, що він став жертвою шахрая. Після чого потерпілий звернувся до відділу поліції.
За даним фактом Покровським ВП відкрито кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Особі, яка скоїла даний злочин, загрожує до 3-х років обмеження волі.

Напишіть відгук